تماس با ما

بنیان پارس نوران شرق

نخستین بارقه تاسیس شرکت پارس نوران شرق در سال ۱۳۸۴ زده شد تا با وجود تاریخ دیرینه صنعت روشنایی در ایران زمین، قطب نیرومند آن گردد. یکی از اصلی­ترین اهداف این سازمان، عرضه محصولات باکیفیت (منطبق با استانداردهای جهانی) در راستای خلق برندی داخلی است.

شرکت پارس نوران شرق باور دارد پیشرفت در فروش و تولید ملی و استقبال مشتریان از آن، حاصل نخواهد شد مگر با ارتقای کیفیت،تنوع کالا و قیمت تمام شده متناسب.

حرکت در مسیر تولید ملی، ایجاد اشتغال و ارزآوری تنها در سایه فعالیت حرفه‌ای و توجه به دانش آکادمیک مدرن در حوزه صنعت و تجارت امکان­پذیر است.

نام‌­آورترین صنعت لوستر ایران، تمرکز اصلی خود را بر محوریت خوشنودی مشتریان و رعایت کامل موازین حرفه‌­ای در تولید و تامین صنایع روشنایی قرار داده است. این شرکت،به عنوان قطبی تعیین­ کننده در روشنایی کشور در نظر دارد با تکیه بر دانش، تجربه، صداقت، خلاقیت و نوآوری پرسنل توانمند خود و با تکیه بر اعتماد، حُسن انتخاب مشتریان و با ایجاد نمایندگی در سراسر منطقه خاورمیانه قله ­های رفیعتری را در این زمینه فتح کند.

ما درفش پیروزمندی و فخر سرزمین کهن خود را با بهره­ گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا درخشان­تر از پیش افراشته نگه داشته­ ایم.