تماس با ما

خرید لوسترهای مورانو برای اتاق کودک

خرید لوستر های مورانو برای اتاق کودک

مسلماً اتاق کودک از جمله مکان‌هایی است که دکوراسیون آن باید متفاوت از دکوراسیون اتاق بزرگسالان باشد. اگر شما هم قصد دارید یک دیزاین خیلی خوب برای اتاق کودک خود در نظر بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم که یک لوستر مناسب و زیبا برای اتاق کودکتان انتخاب کنید. لوسترهای مورانو از جمله لوسترهای شیکی هستند که می‌توان از آن‌ها به عنوان یک گزینه مناسب برای اتاق کودک استفاده کرد.  اگر تمایل به خرید لوستر مورانو دارید، توصیه می‌کنیم که حتماً در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

شاید نیاز داشته باشید :خرید لوستر های ایتالیایی برای اتاق کودک

نکات خرید لوسترهای مورانو برای اتاق کودک

اتاق کودک باید به شکلی دیزاین شود که با روحیه کودک متناسب باشد و اگر شما قصد دارید یک لوستر مورانوی زیبا و شیک برای اتاق کودک خود خریداری کنید، پیشنهاد می‌کنیم که به چند نکته مهم هنگام خرید توجه داشته باشید. به عنوان مثال نورپردازی اتاق کودک، یکی از فاکتورهای مهمی است که حتماً باید مد نظر شما عزیزان قرار بگیرد. برای اتاق کودک باید لوستری را خریداری کنید که نورپردازی مناسبی داشته باشد و بیش از حد نور را در فضا پخش نکند، زیرا نور زیاد می‌تواند باعث اذیت شدن چشم کودک شود. تناسب داشتن سبک لوستر با سبک دکوراسیون اتاق کودک هم، دارای اهمیت است و لوستر مورانوی مورد نظر شما، باید با سبک دکوراسیون اتاق کودکتان هماهنگی داشته باشد.

نکته مهم دیگری که در زمینه خرید لوستر برای اتاق کودک باید به آن توجه شود، وزن لوستر است. توصیه می‌کنیم که برای اتاق کودک خود، لوستر سبک وزنی را انتخاب کنید و همینطور به ارتفاع سقف هم توجه داشته باشید. اگر ارتفاع سقف اتاق کودکتان بلند است، بهتر است که یک لوستر با ارتفاع بلندتر انتخاب کنید و اگر سقف اتاق کودکتان ارتفاع کوتاهی دارد، بهتر است لوستری را انتخاب کنید که به سقف اتاق بچسبد، لوسترهای مورانو دارای جنس‌های اصل و تقلبی هستند و حتماً هنگام خرید به اصل بودن لوستر مورد نظرتان توجه داشته باشید. مسلماً مراجعه کردن به مراکز فروش معتبر برای خرید لوستر، می‌تواند شک شما را در اصل بودن کالای مورد نظرتان برطرف کند.

هنگام خرید لوستر، از سلیقه کودک خود هم کمک بگیرید و لوستری را انتخاب کنید که مورد علاقه فرزندتان باشد. توجه داشتن به رنگ لوستر کودک هم، دارای اهمیت است و پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید لوستر، رنگ وسایل داخل اتاق را هم در نظر بگیرید و رنگ لوستر را هم متناسب با رنگ همان وسایل انتخاب کنید. اگر قصد دارید نمونه‌های مختلفی از لوسرهای مورانو یا هر لوستر دیگری را مشاهده کنید، می‌توانید به سایت پارس نوران شرق مراجعه نمایید و در نهایت خرید خود را انجام دهید.

 

قیمت لوسترهای مورانو

قیمت لوسترهای مورانو، از جمله مواردی است که مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد و مسلماً فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت این کالا دخیل هستند. لوسترهای مورانو هر چقدر طراحی پیچیده‌تر و پر زحمت‌تری داشته باشند، دارای قیمت بالاتری هستند. بنابراین اگر لوستری را مشاهده کردید که دارای طرح‌های هنرمندانه و ظریفی است، بدانید که این لوستر نسبت به لوسترهایی که طرح‌های ساده‌تری دارند، قیمت بالاتری دارد. لوسترهای مورانو ممکن است شیوه نصب متفاوتی با یکدیگر داشته باشند و بنابراین شیوه نصب لوستر هم، می‌تواند یک فاکتور تاثیرگذار دیگر بر قیمت این کالا به حساب بیاید. اصل بودن لوستر هم، می‌تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد و ممکن است لوسترهای اصل دارای قیمت بالاتری نسبت به لوسترهای تقلبی باشند.

لوسترهای مورانو معمولا از شیشه‌های دست‌سازی تولید شده‌اند و هر چقدر کیفیت این شیشه‌ها بالاتر باشد، به همان نسبت قیمت این لوستر هم بالاتر خواهد رفت. در نهایت باید اضافه کنیم که طرح و اندازه لوستر مورانو هم، از جمله فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت این لوستر محسوب می‌شوند. این یک امر مشخص است که لوسترهای با اندازه بزرگ‌تر نسبت به لوسترهایی که اندازه کوچک‌تری دارند، دارای قیمت بالاتری هستند.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

سخن پایانی

اهمیت دادن به دکوراسیون اتاق کودک، یکی از کارهایی است که شما والدین عزیز باید به آن توجه کنید و دکوراسیونی را برای اتاق کودک خود آماده کنید که مناسب سلیقه و روحیه او باشد. انتخاب لوستر هم، یکی از موارد مهمی است که هنگام آماده‌سازی دکوراسیون باید مورد توجه قرار بگیرد و همانطور که اشاره کردیم‌، لوسترهای مورانو به عنوان یک لوستر شیک و زیبا می‌توانند برای نورپردازی و جلوه هرچه بیشتر اتاق کودک مورد استفاده قرار بگیرند. توجه داشتن به قیمت و نکات خرید لوستر هم، جزء موارد مهم در خرید این کالا هستند.

website_PNS_icon

فروشگاه