تماس با ما

لوستر

لوستر و اهمیت آن در دکوراسیون

روشنایی یکی از مهم ترین مسائل در دکوراسیون خانه ها است برای داشتن خونه ای زیبا شما نیازمند نورپردازی و روشنایی هستید .لوسترها می‌توانند خیلی به زیبا تر شدن دکوراسیون کمک کنند. انتخاب درست لوستر بر اساس سبک دکوراسیون خانه ها بسیار حائز اهمیت است و برای انتخاب لوستر مناسب باید از انواع سبک های لوسترها اطلاعات کافی داشته باشید.لوسترها در رنگ ها ، سبک ها وابعاد مختلفی هستند

ما در اینجا میتوانیم به انواع لوستر ها بپردازیم.

 

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

شاید نیاز داشته باشید:خرید لوستر در لاله زاز

انواع لوستر ها

لوستر های فانتزی

لوستر های فانتزی برخلاف لوستر های سنتی ظاهری کاملا متفاوت دارند. لوستر های پارس نوران شرق انتخابی درست برای زیباتر شدن خانه های شماست.

درلوستر های فانتزی بیشتر از اشکال هندسی استفاده شده و برخلاف سبک های قدیمی از شاخه های کریستالی پر در طراحی آنها اجتناب شده. بلکه بیشتر از ایده های جدید و نو همچون طراحی های عروسکی و رنگ بندی های مختلف استفاده شده لوستر های فانتزی به خاطر داشتن تنوع در طراحی ،رنگ بندی و ابعاد انتخابی فوق‌العاده برای اتاق کودک ،آشپزخانه، پذیرایی و اتاق خواب است برای انتخاب لوستر های فانتزی برای اتاق کودک بهتر است به چند نکته توجه کنید انتخاب لوسترفانتزی میتواند بر اساس جنسیت و سن ،علاقه کودک به طرح و رنگ متفاوت باشد. و همچنین می‌توان در محیط های دیگر بر اساس کاربرد از آنها استفاده کرد لوستر پارس نوران شرق عرضه کننده لوستر هایی با کیفیت بالا طراحی بی نظیر و قیمتی مناسب پیشنهادی عالی برای شما است.

لوستر های فانتزی به خاطر داشتن ظاهری زیبا و همچنین قیمت مناسب نسبت به سایر لوستر های کلاسیک  بسیار مورد توجه قرار گرفته و همچنین به خاطر کاربرد و استفاده آنها در فضا و دکوراسیون های مختلف بسیار مورد پسند هستند.

لوستر های کلاسیک

لوستر کلاسیک لوسترهای چند شاخه ای هستند که بیشتر با عنوان های لوستر کریستالی یا برنزی شناخته شده اند لوسترهای کلاسیک ابعاد بزرگ تری نسبت به لوستر های مدرن دارند لوستر های کلاسیک دارای ظاهری منحنی و گردی هستند که از کریستال های لوکس تشکیل شده اند که از شاخه های آنها آویزان است. لوستر های پارس نوران شرق یکی از بهترین برند های عرضه کننده لوستر های کلاسیک فوق‌العاده زیبا است.

برای خرید لوستر کلاسیک باید به چند نکته توجه داشت.

نکات مهم در خرید لوستر

درانتخاب لوسترکلاسیک باید به شکل ظاهری که عبارتند از ابعاد،رنگ وطرح آن است توجه کنیم.

ابعاد لوستر کلاسیک باید بر اساس فضای مورد نظر باشد هرچقدر فضا بزرگ تر باشد از لوسترهایی با ابعاد بزرگتری هم می‌توان استفاده کرد

اگر دکوراسیون داخلی منزل شما سلطنتی است بهتر از از لوستر های کلاسیک که با بدنه ای فلزی و طلایی طراحی شده اند استفاده کنید. لوستر های کلاسیک را می‌توان در پذیرایی، راهرو و اشپزخانه استفاده کرد که جلوه ای زیبا به دکوراسیون های منازل شما خواهد داد

لوستر های مدرن

لوستر های مدرن لوستر هایی دارای روکش کروم و نیکل هستند لوستر های مدرن بر خلاف لوستر های کلاسیک از قواعد خاصی پیروی نمی‌کنند به خاطر همین دست طراحان برای طراحی لوستر ها باز است.امروزه به دلیل بالا رفتن دکوراسیون های مدرن در منازل  لوستر های مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته اند همچنین پارس نوران شرق دارای تنوع در طرح و رنگ لوستر های مدرن است.

لوستر های مدرن انواع مختلفی دارند مانند لوسترهای مدرن آویز، کریستال ، خطی وغیره

لوستر های مدرن اویز لوستر هایی هستند دارایی تنوع بسیار لوستر های آویز می‌تواند دارای یک یا چند بخش باشد که بستگی به طراحی آن ها متفاوت است در لوستر های آویز مدرن لامپ های حبابی شکل که به آن ها جلوه زیبا می‌دهد قابل توجه است لوستر های آویز  مناسب منازل ، رستوران ها و فضا های دیگر نیز هستند.

لوستر های کریستالی مدرن بیشتر به خاطر وجود کریستال ها که یکی از محبوب ترین اجزای لوستر است درمیان افراد بسیار مورد توجه قرار گرفته است کریستال ها بیشتر به صورت آویز در نقاط پایین لوستر قرار گرفته اند و جلوه ای زیبا به لوستر داده اند لوستر های کریستالی بیشتر درمحیط های بسته قابل استفاده هستند و در محیط های بسته کاربردی ندارند از آنها می‌توان در پذیرایی ،اشپزخانه،راهرو،یا مکان دیگر همچون رستوران هایی با دکوراسیون مدرن استفاده کرد.

لوستر های خطی از نظر ظاهری با سایر لوستر ها تفاوت دارند لوسترهای دیگر ظاهری دایره ای و گرد داشتند اما لوستر های خطی مدرن ظاهری خطی و طولی دارند که مناسب استفاده در بالای میز ها و فضاهایی که نیازمند نوری مستقل هستند استفاده میشود.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

 

 

 

 

 

 

website_PNS_icon

فروشگاه