تماس با ما

لوستر سقفی اتاق کودک

لوسترها منبع روشنایی یک دکوراسیون داخلمیباشند همچنین تکمیل کننده چیدمان اتاق کودک شما است. این مدل لوسترهای سقفی برای روشنایی عمومی یک اتاق یا قسمت خاصی از اون به شکل مستقیم روی سقف یا داخل سقف نصب میشود. لوسترهای سقفی در میان افراد زیادی محبوب هستند. این لوسترها از نظر طراحی، شکل، استایل و همچنیننوع لامپ آن ها، انواع مختلفی دارند و به همین دلیل انتخاب نادرست آن می تواند به طور کلی طراحی فضای اتاق کودک شما بهم بزند.اتاق کودک بخشمهم خانه به حساب خواهد امد. مکانی که فرزند شما در انجا احساس ارامش داشته باشد پس چیدمان و سبک اتاق کودک بسیار مهم است.


جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

نکات مهم هنگام خرید لوستر سقفی برای اتاق کودک

هنگام خرید لوستر سقفی برای اتاق کودک باید به موارد زیادی توجه کنید که این موارد از جمله سبک لوستر، جنس لوستر، متراژ اتاق کودک رنگ لوستر و غیره هستند. اگر اتاق کودک شما کوچک است، بهتر است برای آن یک لوستر ساده انتخاب کنید که چراغ و شاخه زیادی هم نداشته باشد. اگر سقف اتاق کودک شما ارتفاع کافی دارد و بلند است، لوسترهای آویز بلند برای اتاق خوابتان مناسب هستند و موجب زیباترشدن ظاهر اتاق خواب میشوند. بنابراین در مرحله اول حتماً سبک اتاق کودک خود رابررسی کنید و با توجه به همان سبک، لوستر مورد نظرتان را انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که لوستر باید با سایر وسایلی که در اتاق کودک وجود دارند هم، هماهنگی داشته باشد.

لوسترهای سقفی کریستالی، برای اتاق کودکی مناسب هستند که سبک کلاسیک دارند و اگر اتاق کودک شما سبک مدرنی دارد، بهتر است از لوسترهاب سقفی مدرن و فانتزی برای آن استفاده کنید. از جمله مناسبترین لوسترها برای اتاق کودک  که نورکافی ندارد لوسترهای سقفی هستند که حباب شفاف دارند یا بدون حباب هستند. یکی از پیشنهاداتی که دراین زمینه داریم، این است که به رنگ وسایل موجود در اتاق کودک خود دقت کنید وسعی کنید رنگ لوستر دلخواهتان را با توجه به رنگ سایر وسایل موجود در اتاق کودک انتخاب کنید. اتاق کودک شما اگر که سقف آنها دارای گچبری یا تزیینات دیگراست، بهتر است که لوسترهای ساده داشته باشند.مناسبترین نورپردازی برای اتاق کودک یک نورپردازی یکنواخت و ملایم است.

یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید لوستر سقفی توجه  به گارانتی آن است. ممکناست وسایل خانه  بعد از مدتی خراب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند که لوسترهم یکی از این موارد میباشد. پس حتماً به گارانتی لوستر توجه داشته باشید که تاچه تاریخی است، تا در زمان خرابی بتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید.

 


قیمت

موضوع مهم دیگری که در مورد لوسترهای سقفی قیمت این لوسترها است. لوسترهای سقفی از نظر  قیمت متفاوت هستند. قیمت در انواع مختلف این لوسترها، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال برند تولید کننده لوستر و همینطور ابعاد لوستر ازجمله مهمترین عوامل موثر بر قیمت این کالا شناخته میشوند و شما برای خریدلوسترهایی دارای ابعاد بزرگ هستند قطعاً باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. جنس بدنه لوستر را هم میتوان به عنوان یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت این کالا دانست. کیفیت محصول هممیتواند روی تعیین قیمت لوسترهای سقفی تاثیرگذار باشد وپیشنهاد ما این است که به دنبال یک لوستر ارزان قیمت نباشید و بیشتر کیفیت را مدنظر قرار دهید.لوسترها با توجه به میزان امکاناتی که دارند هم دارای قیمت های متفاوتی هستند زیرا تمام مدلهای لوستر از لحاظ کیفیت و امکانات در یک حد نیستند. لوسترهایی که دارای ریموت کنترل هستند، نسبت به سایر لوسترهایی که این نوع امکانات را ندارند،دارای قیمت بالاتریاند. لازم به ذکر است که مشتریان عزیز باید توجه داشته باشندکه لوستر مورد نظر خود را از چه مکان و مرکزی خرید میکنند. معمولا مراکزی که درمناطق بالاشهر هستند، لوسترها را با قیمت بالاتری به مشتریان خود عرضه میکنند.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

کلام اخر

ما در این محتوا مطالبی را در مورد خرید لوسترهای سقفی برای اتاق کودک دراختیار شما عزیزان قرار دادیم و عنوان کردیم که برای خرید این گونه لوسترها، بایدچه مواردی را مد نظر داشته باشید. مسلماً فاکتورهایی مانند اندازه لوستر،کیفیت لوستر، برند تولید کننده لوستر و همینطور ابعاد لوستر،میتوانند در تعیین قیمت این کالا نقش مهمی داشته باشند. همینطور باید اضافه کنیم که شما هنگام خرید لوستر،باید به این فاکتورها هم توجه داشته باشید تا بتوانید یک خرید خیلی خوب را تجربه کنید و از آن رضایت داشته باشید. در نهایت لوستری را انتخاب کنید که مناسب فضای اتاق کودکتان باشد.