تماس با ما

لوستر دیواری پذیرایی

لوستر دیواری یا همان دیوارکوب که به دیوار متصل خواهد شد. این لوسترها باظاهری زیبایی که دارند تقریبا مناسب تمامی فضاها خواهند بود‌‌. این لوستر رامیتوان با توجه به فضا داخلی و روشنایی ان طراحی کرد. پذیرایی بخش اصلی خانه میباشد و دکوراسیون چیدمان ان بسیار مهم است. لوستر یکی از عناصر مهم دراین چیدمان میباشد علاوه بر زیبایی که به فضا خواهد داد روشنایی ان بخش را تامین میکند.لوسترهای دیواری مانند سایر لوسترها مدلهای مختلفی دارند

 

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

انواع لوسترهای دیواری برای پذیرایی

لوستر دیواری کریستالی:یکی از پرفروشترین لوسترها لوسترهای دیواری کریستال میباشند که در ساخت این لوسترها از کریستالهایی با شکلهای مختلف استفادهشده. کریستالها همیشه محبوبترین بخش ساخت یک لوسترمیباشند. کریستالها علاوه بر انکه زیبایی خاصی را به فضا خواهند داد باعث بازتاب نور خواهند شد و روشنایی بیشتری را به فضا انتقال خواهند داد.

لوستر دیواری چوبی:لوسترهای دیواری چوبی یکی از محبوبترین نوع لوسترهای دیواری میباشند. به طور کلی وسایل چوبی نقش مهمی در دکوراسیونها دارند ومورد پسند افراد زیادی میباشند. این لوسترهای دیواری چوبی سبکی مدرن دارند ومناسب فضاهایی با دکوراسیون و چیدمان مدرن خواهند بود.

لوستر دیواری برنزی: برخی از لوسترهای دیواری از جنس فلز مانند برنز ساخته میشوند.این لوسترها علاوهبر ظاهر زیبایی که دارند به دلیل استفاده از برنز در انهاکدر نمیشوند و قیمت بالاتری نسبت به سایر لوسترهای دیواری دارند.لوسترهای دیواری را باید متناسب با فضای خود انتخاب کرد تا هماهنگی در انبخش ایجاد شود.

لوستری دیواری مناسب چه فضایی میباشد؟

بیشتر اوقات طراحان یا صاحبان خانه به روشنایی و نور پردازی پذیرایی توجه نخواهند کرد اما روشنایی مهمترین عنصر در یک فضای داخلی میباشد امروزه افراد برای روشنایی پذیرایی خود از لوسترهای مدرن و کلاسیک استفاده خواهند اما نباید لوسترهای دیواری از یاد ببریم این لوسترها بسیار کاربردی میباشند و میتوانند به عنوان نور کمکی در بخشهایی از پذیرایی مورد استفاده قرارگیرند. شما میتوانید ازاین لوسترها برروی دیوار بالای مبلها و یا دیوار کنار مبلها استفاده کنید همچنین میتوانید سایز کوچکی از این لوسترهای دیواری را بالای تابلوهای بزرگ در پذیرایی خود استفاده کنید.  


نکات
مهم هنگام خرید لوستردیواری

شما برای خرید هر لوستری باید نکاتی را مدنظر داشته باشید.

اول شما باید به سبکپذیرایی خود توجه کنید که سبکی کلاسیک یا مدرن دارد و براساس همان لوستر مناسبی را انتخاب کنید. اگر فضای پذیرایی شما از وسایل تجملاتی همچون مبلهای سلطنتی با سبکی کلاسیک چیدمان شدهاست لوسترهای دیواری کریستال و برنزی مناسب میباشد.اگر پذیرایی شما از وسایلی ساده و مدرن همچون فرش های مدرن مبل ها مدرن وراحتی و همچین لوستری که در پذیرایی میباشد سبکی مدرن و ساده دارد لوسترهای چوبی و فانتزی مناسب میباشند.

دوم شما باید متراژ پذیرایی خود را مدنظر داشتهباشید و بدانید چه تعداد لوستردیواری مناسب ان فضا خواهد بود. اگر پذیرایی شما متراژ بالایی دارد شما میتوانید دو الی چهار لوستردیواری با فاصله در پذیرایی استفاده کنید.

سوم همچنین شما باید نور و روشنایی پذیرایی را مدنظر داشته باشید لوسترهای دیواری به عموان نور کمکی قابل استفاده میباشند پس بهتر است قبل خرید این لوسترها نور پذیرایی خود را برسی کنید تا بتوانید لوستری متناسب با ان خریداری کنید اگر پذیرایی از روشنایی کمی برخوردار است لوسترهای دیواری با ابعاد بزرگترو همچینین روشنایی بیشتر انتخاب کنید لوسترهای دیواری کریستالی روشنایی بهتری نسبت به سایر لوسترها دارند.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید :

09127333333

قیمت

یکی از ارکان مهم هنگام خرید لوستر قیمت ان میباشد هر شخصی زمانی که برای خرید لوستر به مراکز فروش مراجعه میکند، با توجه به بودجهای که دارد لوستر موردنظر خود را خریداری خواهد کرد لازم به ذکر است که برخی از افراد هم، جنبه مالی این خرید را در نظر نمیگیرند و برای آنها فرقی نمیکند که لوستر مورد نظرشان چه قیمتی داشته باشد. اگر قیمت لوستر برای شما مهم میباشد،حتماً با فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت لوسترهایدیواری اشنا شوید اول این که شما در هر شهری که هستید، باید بدانید که چه مناطقی از شهر شما محصولات خود را با قیمت بالاترمیفروشند و چه مناطقی هم قیمتهای پایینتری را برای محصولات خود در نظرگرفتهاند.معمولا مناطق بالاشهر، لوسترهای خود را گرانتر از مناطق پایین شهر میفروشند. برندی که شما لوستر مورد نظرتان را از آن خریداری میکنید هم، میتواند روی قیمتآن تاثیر بگذارد.