[vc_row][vc_column woodmart_color_scheme=”dark” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_sticky_column=”false” parallax_scroll=”no” mobile_reset_margin=”no” tablet_reset_margin=”no”][woodmart_responsive_text_block size=”large” color_scheme=”dark” woodmart_css_id=”60aa38a4b2820″ content_width=”100″ inline=”no” css=”.vc_custom_1621768364394{border-bottom-width: 60px !important;}”]

عرضه به‌روز ترین کالاها با بالاترین سطح استاندارد جهانی

[/woodmart_responsive_text_block][woodmart_responsive_text_block align=”right” woodmart_css_id=”60ab606d879f5″ content_width=”100″ inline=”no”]

مهم‌ترین دستاوردهای شرکت پارس نوران شرق در سال گذشته چه بوده است؟

با توجه به این که اشتغال یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم کشورمان بوده شرکت پارس نوران شرق با توسعه مجموعه خود درصدد کارآفرینی و ایجاد اشتغال برآمده است، به طوری که تعداد پرسنل فعال آن امسال نسبت به سال گذشته ۳۰٪ افزایش یافته.

امروزه استفاده از محصولات روشنایی در دکوراسیون منازل به شدت مورد توجه قرار گرفته و ما همواره تلاش کرده‌ایم پاسخگوی نیازهای تمام اقشار جامعه باشیم و بهترین کالاها را با بالاترین کیفیت و ایده‌آل‌ترین و مناسب‌ترین شرایط در اختیار مصرف کننده بگذاریم.

با توجه به نیازهای بازار در سال گذشته، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای شرکت پارس نوران شرق عقد قرارداد و ایجاد همکاری با چندین شرکت معتبر بزرگ ایتالیایی در زمینه محصولات روشنایی بوده است.

سخن با مدیرعاملاستراتژی های جدید شرکت برای به دست آوردن سهم بیشتر بازار و رضایت‌مندی بیشتر مشتریان چه بوده است؟

ما همواره درصدد شناسایی نیازها، خواسته‌ها و تقاضای مشتریان خود بوده‌ایم. در مورد نیاز  و سلیقه مصرف کننده تحقیق می کنیم  وبا در نظر گرفتن فرهنگ مشتریان، نیاز آنها را تجزیه و تحلیل می‌کنیم و در مورد ارائه خدمات به آنها تضمین می‌دهیم. معتقدیم شرکتی که بتواند به نیاز و خواسته های مشتریان پی ببرد، در طراحی استراتژی‌های بازاریابی بسیار موفق خواهند بود. در این میان دو عامل در تصمیم گیری ما مؤثر است: نوگرایی محصول و کیفیت محصول

کلید اصلی موفقیت این است که انتظارات مشتری با عملکرد شرکت منطبق باشد. رضایتمندی مشتری با کیفیت محصول و خدمات رابطه‌ی تنگاتنگ دارد. در این سال‌ها شرکت برنامه‌ای به نام مدیریت کیفیت به اجرا درآورده، هدف این است که با افزایش کیفیت محصولات و نوآوری هرچه بیشتر خدمات بهتری ارائه دهد. چرا که توجه به کیفیت محصول و نوگرایی بر عملکرد آن اثری مستقیم دارد و موجب افزایش رضایتمندی مشتری می‌شود.

[/woodmart_responsive_text_block][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3439″ img_size=”full” alignment=”center” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no” css=”.vc_custom_1621843517671{margin-right: -80px !important;margin-left: -80px !important;background-color: #efece7 !important;}”][woodmart_responsive_text_block woodmart_css_id=”60ab61fa25e64″ content_width=”100″ inline=”no”]

بعد از شرکت آرت دی مورانو ایتالیا، با سایر شرکت‌های مطرح ایتالیایی هم همکاریتان را شروع کرده‌اید. همکاری با شرکای ایتالیایی بر چه مبنایی شکل گرفته و با چه برندهای جدیدی مذاکره کرده‌اید؟

ما معتقدیم مشتریان گرن‌بهاترین سرمایه این شرکت‌اند، بنابراین همواره در مسیر جلب رضایت آنها قدم برداشته‌ایم. در این مسیر، به منظور ارائه محصولات با کیفیت و طراحی مدل‌های جدید و متنوع مطابق با استانداردهای جهانی و همگون و با سلیقه تمامی اقشار جامعه و مصرف کنندگان، و با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی کشور، شروع به تحقیق در مورد برندهای معتبر ایتالیایی کردیم و از میان آنها بهترین‌ها را انتخاب کردیم و وارد مذاکره شدیم و در نهایت قرارداد رسمی بین ما منعقد شد. در این مسیر سختی زیادی داشتیم ولی چون هدف‌مان جلب رضایت مشتری با هر سلیقه و سبک و سیاقی است، به تمامی این دشواری‌ها تن دادیم و درنهایت این کار را انجام دادیم. برخی از این برندها عبارتند از:

Demajo, Masiero, Artistica Rosa, Mechini, Passeri, Eurolampart

[/woodmart_responsive_text_block][woodmart_responsive_text_block woodmart_css_id=”60ab6486a4a20″ content_width=”100″ inline=”no” woodmart_empty_space=””]

استقبال مخاطبان پارس نوران و کلاً صنایع روشنایی کشور از ارائه محصولات با کیفیت ایتالیایی چطور بوده است؟

در تمام سطوح کاری آنچه برای ما مهم است اهداف شرکت است که در راه رسیدن به آن از هیچ اقدامی فروگذاری نمی‌کنیم.

می‌دانیم که در تمام نقاط دنیا مسئله کیفیت و نوگرایی به روز بودن محصول باری بسیاری از افراد جامعه مهم است، از این رو شرکت پارس نوران شرق نیز از این موضوع غافل نمانده و با تمامی قدرت سعی کرده برای رفع این نیاز معتبرترین برندها را در کشورمان عرضه کند. هم اینک بستری در شرکت ما ایجاد شده که مشتریان می‌توانند به‌روز ترین کالاها با بالاترین سطح استانداردهای جهانی دسترسی داشته باشند و دیگر هیچ محدودیتی در انتخاب کالا ندارند.

آیا پارس نوران درپی سیاست فروش برندهای مطرح جهانی است یا قصد انتقال فناوری از آن برندها را دارد؟

عکس سخن با مدیرهدف اول پارس نوران شرق انتقال ایده‌ها و آخرین فناوری‌های به کار رفته در برترین برندهای دنیاست و در کنار آن سیاست فروش برندها را نیز اجرا می‌کند.

برند نشان دهنده اصالت یک کسب و کار است و اصالت هر ساختاری وابسته به نگرشی است که دیگران نسبت به آن دارند و مدیریت این نگرش هستند. برند باید با نیازهای بازار هدف هماهنگ باشد. برند شما تعهد کاری شما به مشتری فعلی و آتی است. برای اینکه محصولی برند شود، حتماً نباید گران قیمت و دور از دسترس باشد.

هر برندی برای اینکه بتواند در ذهن مخاطبان جا بگیرد، باید ویژگی خاص و منحصر به فرد داشته باشد و این از مراحل اولیه تدوین استراتژی برند است که بسیار هم دشوار است. می‌بینیم که ایجاد یک برند فقط با سرمایه‌گذاری مالی صورت نمی‌گیرد، بلکه مستلزم، تفکر، ایده، سخت کوشی و هم‌فکری مدیران یک مجموعه است و عوامل بی‌شماری برای تبدیل شدن نام به یک برند معتبر وجود دارد، در این میان نگرش مدیران مجموعه اهمیت بسیاری دارد.

از برنامه‌های آتی شرکت بگویید.

ما همواره برآنیم که گامی فراتر از زمان حال برداریم به آینده بهتر بیندیشیم و نگرش جدیدی را در عرصه صنایع روشنایی به وجود آوریم.

برخود می‌بالیم که امروزمان به دیروزمان برابر نیست و با پشت کار و پیگیری و اهتمام مستمر مدیران  و متخصصان و کارشناسان مجرب مجموعه پارس نوران شرق با انگیزهای قوی و هدفمند در مسیر بهبود و ارتقای کیفیت و نوآوری صنایع روشنایی قدم برمیداریم، و در طی مذاکراتی که با شرکت‌های اروپایی داریم وبا تأمین هرچه بهتر نیازهای مشتریان، درحال انتقال فناوری تولید محصولات با کیفیت به کشور هستیم. امیدوارم در آینده نزدیک شاهد این باشیم که عمده محصولات این صنعت با دستان توانمند نیروهای متخصص داخلی تولید می‌شود و برآنیم که با استفاده از تمامی پتانسیل کاری خود، اهداف اصلی شرکت پارس نوران شرق، یعنی افزایش اشتغال و نوآوری و ارائه محصولات با استانداردهای جهانی را محقق کنیم.

سید محمدرضا موسوی

[/woodmart_responsive_text_block][/vc_column][/vc_row]