رویدادها

پارس نوران در استانبول ترکیه

ترکیه کلید ورود به بازارهای جهانی

فروشگاه پارس نوران در استانبول ترکیه افتتاح شد. شرکت پارس نوران شرق در سال ۲۰۱۳ جهت ورود به بازارهای جهانی، اقدام به تاسیس فروشگاه لوستر پارس نوران در شهر استانبول ترکیه نمود. هم اینک محصولات پارس نوران در استانبول ترکیه در دسترس عموم است.

علی‌رغم حضور برترین برندهای مطرح صنایع روشنایی دنیا در اقتصاد آزاد ترکیه، پارس نوران شرق موفق شد طی مدت کوتاهی، با ارائه طیف وسیعی از محصولات جدید خود و با رعایت استانداردهای جهانی، جایگاه مهمی در بین مصرف کنندگان این کشور کسب نماید.

پارس نوران در استانبول ترکیه افتتاح شد

اگر چه قدم نهادن در این راه دشوار، دست نیافتنی می‌نمود اما گروه پارس نوران شرق با ایمان و اعتقاد به تولید محصولات با کیفیت و در نظر گرفتن سلایق مشتریان این منطقه توانست به این مهم دست یابد و موجب درخشش نام ایران عزیز در این منطقه گردد.

ما در این راستا قدمی دشوار اما مستحکم برداشتیم اما این موضوع تنها آغازیست برای دست یابی به بازارهای جهانی و توسعه برند پارس نوران شرق جهت نفوذ به بازارهای اروپا.

ما همواره برآنیم که برند پارس نوران شرق به عنوان جلوه‌ای از هنر و صنعت اصیل ایرانی در بازارهای جهانی ارائه گردد و نام ایران عزیز را در دنیا پرآوازه گرداند.

برای آشنایی با برندهای برتر اروپایی تولیدکننده لوستر که شرکت پارس نوران افتخار همکاری و فروش محصولات آنها را دارد از صفحه برند ایتالیایی و فرانسوی لوستر بازدید بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *