نخستین بارقه تاسیس شرکت پارس نوران شرق در سال 1384 زده شد تا با وجود تاریخ دیرینه صنعت روشنایی در ایران زمین، قطب نیرومند آن گردد. یکی از اصلی­ترین اهداف این سازمان، عرضه محصولات باکیفیت (منطبق با استانداردهای جهانی) در راستای خلق برندی داخلی است.

حرکت در مسیر تولید ملی، ایجاد اشتغال و ارزآوری تنها در سایه فعالیت حرفه ه­ای و توجه به دانش آکادمیک مدرن در حوزه صنعت و تجارت امکان­پذیر است. شرکت پارس نوران شرق باور دارد پیشرفت در فروش و تولید ملی و استقبال مشتریان از آن، حاصل نخواهد شد مگر با ارتقای کیفیت،تنوع کالا و قیمت تمام شده متناسب.

نام­آورترین صنعت لوستر ایران، تمرکز اصلی خود را بر محوریت خوشنودی مشتریان و رعایت کامل موازین حرفه­ای در تولید و تامین صنایع روشنایی قرار داده است. این شرکت،به عنوان قطبی تعیین­ کننده در روشنایی کشور در نظر دارد با تکیه بر دانش، تجربه، صداقت، خلاقیت و نوآوری پرسنل توانمند خود و با تکیه بر اعتماد، حُسن انتخاب مشتریان و با ایجاد نمایندگی در سراسر منطقه خاورمیانه قله ­های رفیعتری را در این زمینه فتح کند.

ما درفش پیروزمندی و فخر سرزمین کهن خود را با بهره­ گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا درخشان­تر از پیش افراشته نگه داشته­ ایم.

تدارکات

بیلبوردهای تبلیغاتی